Leštění a sterilizace

Řadit dle:

Leštička příborů se sušením a sterilizací LP 3000

Leštička příborů se sušením a sterilizací: ekonomický model v nerezovém provedení vhodný pro střední a větší provozy. Velká kapacita leštění (až 3000ks umytých příborů za hodinu). Uvnitř přístroje je vibrační tunel, ve kterém proudí horký vzduch a leštící směs (sušená kukuřičná drť) plus je systém vybaven UV sterilizací, která zajištuje maximální hygienu. Příbory se vkládají do horního plnícího otvoru a vyleštěné a suché vylézají v čelní části leštičky (ideální doplnit leštičku o vozík nebo stojan na perforované přepravky - prodyšné pro uložení a další manipulaci s příbory). Leštička je vybavena pojezdovými kolečky s brzdou.

51 486,00 Kč

Leštička příborů se sušením a sterilizací LP 7000

Leštička příborů se sušením a sterilizací: ekonomický model v nerezovém provedení vhodný pro střední a větší provozy. Velká kapacita leštění (až 7000ks umytých příborů za hodinu). Uvnitř přístroje je vibrační tunel, ve kterém proudí horký vzduch a leštící směs (sušená kukuřičná drť) plus je systém vybaven UV sterilizací, která zajištuje maximální hygienu. Příbory se vkládají do horního plnícího otvoru a vyleštěné a suché vylézají v čelní části leštičky (ideální doplnit leštičku o vozík nebo stojan na perforované přepravky - prodyšné pro uložení a další manipulaci s příbory). Leštička je vybavena pojezdovými kolečky s brzdou.

66 490,00 Kč

Leštička skla se sušením 5P

Leštička skla se sušením : výkonné zařízení pro snadné, rychlé a zejména kvalitní leštění skla ve Vašem provoze. Celonerezové hygienické provedení včetně sušící šachty.
Snadná a rychlá obsluha (umyté sklo z myčky se vloží na sušící šachtu, nebo na rotující leštící kartáče, které zajistí kvalitní vnitřní a vnější vyleštění skla. Rychlost a výkon 
leštičky je závislý pouze na zručnosti a rychlosti obsluhy.

31 327,00 Kč