Leštění a sterilizace

Řadit dle:

Sterilizátor nožů HL-MB

Sterilizátor nožů je v nerezovém provedení s elektrickým vyhříváním vodní lázně. Připojení sterilizátoru na el.energii se provádí zasunutím vidlice do zásuvky 230 V/16 A a spuštěním hl.vypínače. Teplota vodní lázně je udržována kontaktním termostatem. Výška hladiny vody ve sterilizátoru je udržována přepadem na odpadové trubce. Vypouštění se provádí povytažením odpadové trubky.

12 705,00 Kč

Sterilizátor sekáčů a pil HL-MBS

Sterilizátor sekáčů a pil v celonerezovém provedení, vnitřní části nádoby z polyethylenu s max. hloubkou ponoru 273 mm

32 973,00 Kč

Leštička se sterilizací příborů Jet

Plně automatický model v celonerezovém provedení vhodný pro střední a větší provozy. Uvnitř stroje je nerezový vybrační tunel s leštící náplní (sušená kukuřičná drť), výkonným ventilovaným ohřevem (sušení a sterilizace) a vybračním motorem (leštění a posun příborů). Příbory se vkládají do horního plnícího otvoru a automaticky jsou vybračním leštícím procesem dopraveny do výstupního otvoru v pravé části čelního panelu. Pro snadnou manipulaci je leštička vybavena kolečky s fixací.

129 349,00 Kč

PE přepravka na příbory (600x400)

Leštící náplně, podstavec a přepravka na vyleštěné příbory.

1 307,00 Kč

Podstavec pojízdný

Leštící náplň, pojízdný podstavec, police k leštičce a přepravka na vyleštěné příbory.

13 189,00 Kč

Leštící náplň Mig (5kg)

Leštící náplň, pojízdný podstavec, police k leštičce a přepravka na vyleštěné příbory.

1 755,00 Kč

Skříň na sterilizaci nožů SterilSystems MES10

Použití

Pro účinnou sterilizaci nožů pomocí UV – C záření. Efektivně a s minimální spotřebou energie sterilizuje povrch nožů a jeho využití je možné ve všech oblastech potravinářství a laboratořích. Díky úplnému odstínění záření je používání naprosto bezpečné. Účinnost sterilizace od nežádoucích zárodků, virů, kvasinek a spor plísní je 99,99%. Nože se po umytí vloží do přístroje a časový spínač se nastaví na 0-120 min. Po uplynutí ca. 60-90 min. jsou nože vydesinfikované.


Konstrukce

Přístroj je zhotoven z kvalitní nerezové oceli a výborná kvalita zpracování povrchu odpovídají vysokým požadavkům na hygienu. UV-C zářič a elektronika jsou zabudovány v pouzdru a chráněny proti vlhkosti. Mimořádná životnost, příznivé pořizovací a provozní náklady činí použití přístroje MES 10 velmi úsporným. Výměna zářiče je zcela jednoduchá a bez dalších nákladů na údržbu.

18 138,00 Kč

Leštička se sterilizací příborů TORNADO

Výkonný a plně automatický model v celonerezovém provedení vhodný pro větší náročné provozy. Uvnitř stroje je nerezový vybrační tunel s leštící náplní (sušená kukuřičná drť), výkonným ventilovaným ohřevem (sušení a sterilizace) a vybračním motorem (leštění a posun příborů). Příbory se vkládají do horního plnícího otvoru a automaticky jsou vybračním leštícím procesem dopraveny do výstupního otvoru v pravé části čelního panelu. Pro snadnou manipulaci je leštička vybavena kolečky s fixací. 

181 379,00 Kč

Leštící náplň Jet (7kg)

Leštící náplně, podstavec a přepravka na vyleštěné příbory.

2 408,00 Kč

Odkládací police

Leštící náplň, pojízdný podstavec, police k leštičce a přepravka na vyleštěné příbory.

6 890,00 Kč

Podstavec pod přepravku

Leštící náplně, podstavec a přepravka na vyleštěné příbory.

6 899,00 Kč

Leštička se sterilizací příborů MIG

Automatický stolní model v celonerezovém provedení vhodný pro malé a střední provozy. Uvnitř stroje je nerezový vybrační tunel s leštící náplní (sušená kukuřičná drť), výkonným ventilovaným ohřevem a vybračním motorem. Umyté příbory se vkládají do horního plnícího otvoru kde jsou automaticky vysušeny, vyleštěny a současně i dezinfikovány horkým vzduchem a následně vyhazovány ven otvorem v čelním plášti. Životnost náplně dle zněčistění (cca 3 měsíce).

80 901,00 Kč

PE přepravka na příbory (300x400)

Leštící náplň, pojízdný podstavec, police k leštičce a přepravka na vyleštěné příbory.

1 980,00 Kč