Zařízení Sous-Vide

Řadit dle:

Vařič Sous-Vide systém 13 litrů - GN 2/3

Potřebujete uvařit vakuované potraviny (maso, ryby, zeleninu) do plastikového pytlíku? S vysoce kvalitním spolehlivým Sous-Vide kulinářským systémem to půjde snadno. Jedná se o snadné nízkoteplotní vaření ve varné lázni. Při používání vařiče Sous-Vide se při vaření minimalizují tepelné ztráty hmotnosti pokrmů. Ty si zachovají přirozenou chuť a aroma. Vařič má hloubku 335 mm, šířku 363 mm a výšku 290 mm a přísně při vaření kontroluje teplotu s přesností na 0,2 °C.

 

Pohon a vybavení

Teplota se termostatem dá jednoduše nastavit tlačítkem na displeji od 45-90 °C. Vařič Sous-Vide je naprosto vhodný pro přípravu pokrmů mimo špičku. Pohon je zajišťován napájením 230 V a příkonem 0,4 kW. Robustní vařič je vyroben z celonerezové oceli s perforovanou vložkou s oddělovači a víkem se silikonovým těsněním s kapacitou GN 2/3. Systém je vybaven také kohoutem pro snadné vylévání vody.

Jedná se o digitální ovládání displeje (indikace teplot, časovače, symbol teploty, symbol časovače, symbol nahoru, symbol dolu, symbol zap./vyp.). Před otevřením víka je nejdříve nutné vypustit ventil vzduchu, aby byl vyrovnán podtlak v přístroji. Tento přístroj je vybaven ochranou proti přehřátí. Před každou údržbou je nutné vypojit zástrčku z napájecí zásuvky. Vařič stačí čistit jen vlhkým hadříkem. Obsah vařiče je 13 litrů. Určeno pro střední a malé gastronomické provozy.

  • Elektrické ovládání displeje
  • Rozměry vařiče (š × h × v) – 363 × 335 × 290 mm
  • Kapacita – GN 2/3
9 990,00 Kč

Vařič Sous-Vide systém 20 litrů - GN 1/1

Potřebujete uvařit vakuované potraviny (maso, ryby, zeleninu) do plastikového pytlíku? S vysoce kvalitním spolehlivým Sous-Vide kulinářským systémem to půjde snadno. Jedná se o jednoduché nízkoteplotní vaření ve varné lázni. Při používání vařiče Sous-Vide se při vaření minimalizují tepelné ztráty hmotnosti pokrmů. Ty si zachovají přirozenou chuť a aroma. Vařič má hloubku 600 mm, šířku 320 mm a výšku 300 mm a přísně při vaření kontroluje teplotu s přesností na 0,2 °C.

 

Pohon a vybavení

Teplota se termostatem dá jednoduše nastavit tlačítkem na displeji od 45-90 °C. Vařič Sous-Vide je naprosto vhodný pro přípravu pokrmů mimo špičku. Pohon je zajišťován napájením o 230 V a příkonem 0,6 kW. Robustní vařič je vyroben z celonerezové oceli s perforovanou vložkou s oddělovači a víkem se silikonovým těsněním s kapacitou GN 1/1. Systém je vybaven úchyty a také vypouštěcím kohoutem pro snadné vylévání vody.

Jedná se o digitální ovládání displeje (indikace teplot, časovače, symbol teploty, symbol časovače, symbol nahoru, symbol dolu, symbol zap./vyp.). Před otevřením víka je nejdříve nutné vypustit ventil vzduchu, aby byl vyrovnán podtlak v přístroji. Tento přístroj je vybaven ochranou proti přehřátí. Před každou údržbou je nutné vypojit zástrčku z napájecí zásuvky. Vařič stačí čistit jen vlhkým hadříkem. Obsah vařiče je 20 litrů. Určeno pro střední a malé gastronomické provozy.

  • Elektrické ovládání displeje
  • Rozměry vařiče (š × h × v) – 330 × 600 × 300 mm
  • Kapacita – GN 1/1
15 718,00 Kč